Wybielanie

WYBIELANIE W GABINECIE

Proponujemy Państwu bardzo szybką i skuteczną metodę wybielana zębów. Jest to sposób nowoczesny dający natychmiastowe rezultaty białych zębów. Należy zaznaczyć iż metoda ta jest w pełni bezpieczna. Cały zabieg wybielania przeprowadzany jest w gabinecie i trwa około jednej godziny. Sesja wybielania składa się z kilku naświetleń. Po wybieleniu i usunięciu wszystkich zabezpieczjących preparatów zęby są idealnie białe.

WYBIELANIE W DOMU

Proces wybielania rozpoczyna się u wizyty u lekarza stomatologa, który sprawdza stan uzębienia pacjenta i kwalifikuje go do procesu wybielania. Lekarz bierze następnie wyciski, a technik-protetyk wykonuje specjalne nakładki elastomerowe, które w sposób pochewkowy obejmują zęby. Pacjent otrzymuje specjalny żel wybielający. Po wyszczotkowaniu zębów pacjent nakłada żel na całą noc. Taki schemat stosuje się przez tydzień. Po tym okresie następuje wizyta kontrolna u dentysty. Jeżeli po tygodniu barwa jest odpowiednia zostaje zakończony proces wybielania. Jeżeli jednak pacjent nie jest usatysfakcjonowany barwą zębów, cały schemat ulega powtórzeniu.

Należy pamiętać, że środek wybielający nie rozjaśnia porcelany, kompozytów i innych materiałów odtwórczych. Przed rozpoczęciem wybielania zębów zalecane jest usunięcie zbędnego kamienia nazębnego (nie jest to wliczone w cenę wybielania)

 

Centrum Stomatologii Help sp.z o.o. sp.k.

ul. Głogowska 82, tel: 61 866 54 84

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem